Max Bögl. Ostwind CZ.

fileReference.alternative}

Max Bögl Wind AG se stal novým lídrem na trhu

30.04.2016

1000. systém hybridní věže Max Bögl dokončen

Max Bögl Wind AG, výrobce výkonných hybridních větrných zařízení s největší výškou osy rotoru, oslavila v lednu 2016 ve větrném parku poblíž Berlína vztyčení1000. věže hybridního systému Max Bögl. Systém hybridní věže vyvinutý společností Max Bögl se v krátké době stal vedoucím na trhu s vysokými věžními systémy a je používán téměř všemi známými výrobci a projektanty větrných elektráren. Aktuální koncept hybridní věže s osou rotoru ve výšce přes 160 metrů udá nový směr vývoje. Zahájení stavby těchto věží proběhne ještě v první polovině 2016. 

Vše na jedné adrese

Max Bögl zvládl v krátké době získat klienty v podobě nejvýznamnějších evropských výrobců a projektantů větrných elektráren, a to díky komplexnímu balíčku složeného z inovativního vývoje a nejmodernějších výrobních a montážích procesů. Ve výrobnách v Sengenthalu a Osterrönfeldu s výrobní kapacitou 500 větrných věží z předpjatého betonu a oceli za rok tak zabezpečují navýšení účinnosti a energetické výnosnosti větrných elektráren, určených pro stavbu na souši.

Odborníci a odborná kompetence v každé disciplíně

Profesionalita ve všech odvětvích

Projekt větrné elektrárny je komplexní záměr. Zkušenosti a odborné znalosti četných specialistů rozhodují o úspěchu realizace. Max Bögl Wind  AG je kompetentní, spolehlivý a silný partner – ať již pro výběr možného stanoviště nebo pro přezkoumání technicko-ekonomické proveditelnosti již existující projektové myšlenky. Padlo-li již rozhodnutí o výstavbě, provází a podporuje Max Bögl na přání jako stavebník nebo investor po celou dobu projektu. K tomu je při vývoji, projektování a uskutečnění i těch největších větrných parků k dispozici celé obsáhlé know-how firemní skupiny. Při zapojení veškerých zúčastněných provádějí vlastní specialisté detailní projektové plánování, rádi i za účasti lokálních projekčních kanceláří.  

Komplexní portfolio produktů a služeb 

Max Bögl zkušeně plánuje kompletní logistiku stavby a pomocí vlastního vozového parku, příp. prostřednictvím partnerských společností zajišťuje bezpečný převoz betonových a ocelových prvků. Na stavbě je tak před samotnou montáží provedena příprava  - stavba silnic, položeny kabely, zhotoven základ a připraven montážní systém. Montáž věže se může v závislosti na místě projektu uskutečnit vlastními mobilními jeřáby anebo prostřednctvím „samostatně šplhajícího věžového jeřábu“, vyvinutého naší společností a oceněného cenou za inovaci. Zkušené montážní týmy od Max Bögl pak provedou montáž věže.

Na přání zákazníka poskytne firemní skupina i potřebné personální a materiálové zajištění pro montáž strojovny, náboje a rotorových listů.  

Do portfolia našich činností patří také demontáž starých zařízení, re-powering, stejně jako provádění veškerých servisních úkonů v oblasti technického a obchodního vedení provozu větrných parků. 

Tento komplexní servis za předpokladu rentability, kvality a dodržování termínů – v souhře s vysokým podílem čerpání prostředků z vlastních zdrojů a nasazením vlastních kvalifikovaných spolupracovníků – je značkou Max Bögl Wind AG.

 

<<