Max Bögl. Ostwind CZ.

fileReference.alternative}

Vítr vítězí

OSTWIND je středně velký rodinný podnik, který se již téměř dvě desetiletí s maximálním nasazením a velkým úspěchem věnuje využívání energií z obnovitelných zdrojů. Na mnoha místech Evropy jsme do dnešního dne dokázali realizovat naše přesvědčení, že z větru lze kromě elektrické energie získávat také energii životní.

Úspěšné investice
Ústředním faktorem úspěchu pro vývoj našich projektů a předpokladem pro Vaši úspěšnou investici je to, že OSTWIND vybírá skutečně pouze vhodná stanoviště a nejlepší z nich zajišťuje na základě smlouvy.

Fundovaná volba stanoviště
K tomu se váže fundovaný výběr stanoviště a optimální konfigurace větrných parků - od vlastního certifikovaného měření větru, přes celý schvalovací proces, až po bezproblémové připojení do sítě.

Soužití na místě s plnou důvěrou
Plánování a realizace projektů je přitom prováděna od začátku v úzké kooperaci se všemi účastníky: s úřady a místními správními orgány, ale také se sousedy, zemědělci a vlastníky pozemků. Obchodní značkou společnosti Max Bögl Ostwind CZ je, že pověřujeme realizací stavby přednostně firmy přímo z regionu.

Silný partner
Max Bögl Ostwind CZ spolupracuje se silnými partnery - mimo jiné se všemi předními výrobci větrných elektráren. Jako investor tak budete míst jistotu, že je každý z našich větrných parků nezávisle na výrobci vybaven vždy nejmodernější technologií. Mimo to integrujeme na přání vlastní online monitorovací a měřicí systémy pro optimalizaci a dlouhodobé zachování výkonnosti zařízení.

Předání zařízení "na klíč"
Cílem přípravy projektu je předání ekonomicky a ekologicky perfektně vyvinutého, rozsáhle zabezpečeného a technicky optimálně konfigurovaného větrného parku.

Inteligentní řízení provozu
Naše odpovědnost jde však ještě dál: řízení provozu, nabízené společností Max Bögl Ostwind CZ, je specializováno na to, aby s pomocí inteligentního řízení a inovačního know-how zajistilo nejvyšší výnosy a dlouhou životnost Vašeho větrného parku. To Vám zajistí bohatou "větrnou" sklizeň - dnes, zítra i pozítří.

Financování "na míru"
V případě investice do projektu Max Bögl Ostwind CZ budete mít prospěch z naší dobré spolupráce s pojišťovnami, bankami a úřady, jejichž technické, právní a hospodářské požadavky jsou od začátku zahrnuty do plánování projektu. Na Vaše přání může Max Bögl Ostwind CZ navrhnout také financování projektů "na míru" - individuálně sladěné s Vašimi nároky.

Max Bögl Ostwind CZ promění vítr ve Váš zisk!