Max Bögl. Ostwind CZ.

fileReference.alternative}

Vítr je naší cestou

Společnost OSTWIND je nezávislý rodinný podnik, vedený rovnoprávně paní Giselou Wendling-Lenz a panem Ulrichem Lenzem, sídlící v Regensburgu, Strassburgu a v Praze. Vyvíjí, projektuje a realizuje větrné parky. Od roku 1994 do dneška vyprojektoval, postavil a připojil do sítě 106 projektů se 557 jednotlivými zařízeními a s výkonem 957 megawattů. Četné další projekty jsou připraveny k realizaci.

Dáváme Evropě křídla!
Společnost OSTWIND čerpá z 25tileté zkušenosti úspěšné vývojové činnosti a je považovaná podle odborného časopisu "Neue Energie" za jednu z "nejrenomovanějších projekčních kanceláří". Naše know-how je proto v současnosti žádáno v celém spektru energií z obnovitelných zdrojů - například také při realizaci perspektivních solárních parků.

Z průkopníka mezinárodním hráčem
Společnost OSTWIND vyzrála z průkopníka větrné energie do mezinárodního hráče v růstovém odvětví "energií z obnovitelných zdrojů". Rodinný podnik střední velikosti určuje v současnosti s pomocí našich kanceláří v Německu, ve Francii a v České republice i v dalších vybraných zemích v celoevropském měřítku nejvyšší standardy v oblasti větrné energie.