Max Bögl. Ostwind CZ.

fileReference.alternative}

Již dnes myslet na zítřek

Již dnes myslet na zítřek - tak zní heslo pro činnosti společnosti OSTWIND. Všechny projekty společnosti OSTWIND  spojuje úsilí o zachování našich základních životních potřeb a převzetí odpovědnosti za budoucí generace. Na základě tohoto našeho přesvědčení podporujeme také sociální a ekologické projekty.

Například Minimaraton v Regensburgu. "Nikde jinde se děti a mládež nenaučí lépe a efektivněji zacházet se svou energií a také to, že je energie obnovitelná" zdůvodňují Gisela Wendling-Lenz a Ulrich Lenz svou angažovanost. Při Minimaratonu OSTWIND, který se v roce 2016 uskutečnil již po dvacáté, startovali mladí běžci a běžkyně ve věkových kategoriích mezi pěti a devatenácti lety.

Za to, že se maraton stal v průběhu let přitažlivou události, přesahující hranice regionu, která neustále láme rekordy počtů účastníku, vděčí především organizaci LLCMarathon Regensburg. OSTWIND podporuje Minimarathon jako sponzor názvu, poskytuje ceny a medaile, nejen proto, že nechce zanechat v budoucnosti stopy pouze větrnými elektrárnami, ale také trvalou podporou dorosteneckého sportu.