Max Bögl. Ostwind CZ.

fileReference.alternative}

Impressum

Max Bögl Ostwind CZ, s.r.o.
Renoirova 1051/2a
152 00 Praha 5 - Hlubočepy
Česká republika
Tel.: +420 296 399 660
info(at)mbo-cz.com
www.mbo-cz.com
 
Společnost je zastoupena dvěma jednateli jednajícími vždy společně, Ing. Martinem Vojáčkem a Nicolaiem Fallem Dipl.-Betriebswirt (FH).
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném MS Praha, oddíl C, vložka 144239


Ručení
U jmenovitě označených stránek nesou odpovědnost za obsah příslušní autoři.

I přes pečlivý výběr nemůžeme nést jakoukoliv odpovědnost za obsah externích odkazů. Společnost Max Bögl Ostwind CZ se výslovně distancuje od obsahu prolinkovaných externích internetových stránek, za jejichž obsah nesou odpovědnost výlučně jejich provozovatelé. 

Společnost Max Bögl Ostwind CZ vynakládá maximální úsilí, aby informace zveřejněné na jejích internetových stránkách byly správné. Jakékoliv ručení nebo odpovědnost za aktuálnost, správnost a úplnost takto poskytovaných informací a dat jsou však z její strany vyloučeny. Společnost Max Bögl Ostwind CZ je oprávněna kdykoliv a bez předchozího oznámení provádět změny nebo doplnění takto poskytovaných informací nebo dat.

Veškeré informace nebo údaje a jejich užívání na internetových stránkách společnosti OSTWIND podléhají výlučně německému právu. Místem soudní příslušnosti je Regensburg.


Copyright
Všechny prvky obsažené na těchto internetových stránkách jsou chráněny autorským právem. Pořizování jejich kopií, rozšiřování, předávání nebo ukládání, ať již úplné nebo částečné, je bez písemného schválení společnosti Max Bögl Ostwind CZ zakázáno. Výjimku z toho tvoří texty, fotografie a filmy uložené v sekci „Ke stažení / Mediatéka“.


Koncepce, text a online redakce
Christoph Markl-Meider. Leiter Unternehmenskommunikation. Regensburg.
Kristina Kučerová. Redakce. Praha.


Fotografie
Herbert Grabe.Atelier für visuelle Kommunikation. Donaustauf.

Michal Pudich. Atelier Opava. Opava


Grafická úprava
Janda+Roscher - Die WerbeBotschafter. Regensburg.


Programování a technická podpora
eveca GmbH. Regensburg. www.eveca.de