Max Bögl. Ostwind CZ.

fileReference.alternative}

Investoři

Zajímají Vás stabilní hodnoty na perspektivním trhu se vzestupným trendem?

Ve společnosti Max Bögl Ostwind CZ jste našli profesionálního projektového partnera, který čerpá téměř z 25 let zkušeností. Nabízíme realistické a co možná nejvyšší zisky, bez skrytých rizik v projektu. Kalkulace našich nákladů je transparentní a spolehlivá, kalkulaci hospodárnosti odsouhlasíme v úzké spolupráci s Vámi.

Ústředním faktorem úspěchu pro vývoj našich projektů a předpokladem pro Vaši úspěšnou investici je to, že Max Bögl Ostwind CZ vybírá skutečně pouze vhodná stanoviště a nejlepší z nich si zajišťuje na základě smlouvy. K tomu se váže fundovaný vývoj stanoviště a optimální konfigurace větrných parků - od vlastního certifikovaného měření větru, přes celý schvalovací proces, až po bezproblémové připojení do sítě.

V případě investice do projektu Max Bögl Ostwind CZ budete mít prospěch z naší dobré spolupráce s pojišťovnami, bankami a úřady, jejichž technické, právní a hospodářské požadavky jsou od začátku zahrnuty do plánování projektu. Výsledkem jsou ekonomicky a ekologicky perfektně vyvinuté, rozsáhle právně zajištěné a technicky optimálně konfigurované větrné parky.

Naše odpovědnost jde přitom ještě dále. Řízení provozu, nabízené společností Max Bögl Ostwind CZ, je specializováno na to, aby s pomocí inteligentního řízení a inovačního know-how zajistilo nejvyšší výnosy a dlouhou životnost Vašeho větrného parku. To Vám zajistí bohatou "větrnou" sklizeň - dnes, zítra i pozítří.

Pokud byste si to přáli, může Max Bögl Ostwind CZ navrhnout také financování projektů "na míru" - individuálně sladěné s Vašimi nároky.