Max Bögl. Ostwind CZ.

fileReference.alternative}

Vlastníci pozemků

Jste vlastníkem pozemku a chtěli byste svůj pozemek využívat ještě efektivněji a to bez investování vlastních nákladů? Uživatelský projekt by tedy měl být rychle realizován, abyste mohli již brzy počítat s pravidelnými a dlouhodobými příjmy z pronájmu. Uvažujte o tom, že byste v budoucnosti pronajali svůj pozemek jako stanoviště pro větrnou elektrárnu?

Hlavním faktorem úspěchu a předpokladem pro efektivní využití pozemku je, že Max Bögl Ostwind CZ vybírá pouze skutečně vhodná stanoviště. Max Bögl Ostwind CZ zkoumá plochy, měří výskyt větru podle certifikovaných standardů a odhaduje očekávaný výnos. Prověřujeme všechna důležitá kritéria, jako je vzdálenost od obydlí nebo směrnice pro ochranu přírody.

Zvláštní důraz klademe na to, aby byla plocha co nejrychleji využita pro zamýšlený záměr. Max Bögl Ostwind CZ převezme celý vývoj projektu, včetně úplného schvalovacího řízení, od kompletní organizace při plánování a stavbě až po připojení do elektrické sítě.

Nároky na plochu jsou přitom minimální: Max Bögl Ostwind CZ používá pro větrnou elektrárnu pouze plochu, která je skutečně nutná. Zbytek pozemku budete moci nadále využívat k zemědělským nebo lesnickým účelům. Kromě toho zlepšíme infrastrukturu pozemku a ošetřováním a údržbou zachováme jeho hodnotu.

Max Bögl Ostwind CZ je pro Vás tím správným partnerem, pokud hledáte seriózní rovnocenné partnerství: Vysvětlíme Vám svůj záměr a v úzké spolupráci s Vámi odsouhlasíme všechny kroky při vývoji a stavbě zařízení.